piątek, 23 listopada 2012

PRZEPIS NA ŚLUBPaństwo młodzi
Rodzina i przyjaciele
Kościół pełen kwiatów
Podniosła atmosfera  
NIEZAPOMNIANA MUZYKA!


Jeżeli poszukujecie niesztampowej oprawy muzycznej Mszy Ślubnej, której podstawą będzie dźwięk skrzypiec, organ i śpiew to ten blog jest dla Was. 

-> W zakładce O MNIE znajdziecie kilka informacji  o tym czym się na co dzień zajmuję i co mnie inspiruje. 
-> Zakładka POSTY to miejsce w którym publikuję moje propozycje muzyczne na uroczystość ślubną oraz muzykę, która dodaje mi energii każdego dnia. 
-> W zakładce REPERTUAR możecie szybko przejrzeć wszystkie moje propozycje muzyczne. Lista utworów stale jest zmieniana i uzupełniana o nowe perełki:).
-> Ostatnia zakładka to KONTAKT - jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej lub zapytać o wolne terminy zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Dzięki temu będę mogła stworzyć dla Was repertuar, który wspólnie dopracujemy, tak aby Wasz ślub wypełniła niezapomniana muzyka.

ZAPRASZAM DO CZYTANIA I KONTAKTU:)

2 komentarze:

  1. Kasiu, bardzo serdecznie dziękujemy za niepowtarzalną i wzruszającą oprawę muzyczną naszego ślubu. Sprawiłaś, że ta wyjątkowa dla nas chwila zapadnie na zawsze w naszej pamięci. Było naprawdę pięknie i lirycznie :) Polecamy wszystkim.
    Ania i Marcin

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujemy Ci Kasiu. Twoja gra idealnie dopełnia całą ceremonie ślubną tworząc wspaniałą atmosferę oraz sprawia że msza ślubna staje się tą wymarzoną, po prostu tą jaką sobie zaplanowaliśmy. Z czystym sercem będziemy Ciebie polecać naszym znajomym. Pozdrawiamy Marta i Piotr.

    OdpowiedzUsuń